Uitslagen Combi Randmeren WV Flevo 5 september

Splash
PlaatsRace 1Race 2race 3race 4totaal
11484 Eva11136
236 Ilse22318
32004 Jens332210
41774 Mirthe446519
5208 Noud754622
6740 Lisa5751229
72002 Roos6911430
874 Hannah1087732
91816 Floor8118835
101296 Ruben9109937
111910 Kiki126101038
121184 Siebe1112121145
131006 Marius1313131352

 

Laser
plaatsrace 1race 2race 3race 4totaal
1184742 isabella22217
235 Silje41139
3193631 Maurits155213
4182468 Max333413
528 Marij644519
60 Hilbert576826
7133181 Calvin 887629
829 Anne778729
Optimist
plaatsrace 1race 2race 3race 4totaal
13303 Thom13217
22905 Julian351413
32978 Sara274215
43415 Daan B543315
53376 Aron726615
6209 Daan T815519
72984 Feng4117830
83058 Amber11691238
93077 Li12881139
100 Jara13910941
113216 Florian613121041
123114 Julia910111343
133288 Max151213747
142894 Linde1414131455
152442 Paco10DNF 15DNS 15DNS 1555

Open klasse
plaatsrace 1race 2race 3Race 4totaal
1Elena Fopma11215
2Ole de Buijzer22127
3Pleun visser333312
3Evi van der Linden
Optimist groen
plaatsNaamRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5totaal
1Hugo de Vries3314112
2Felix Hiemstra2242212
3Josephine Boomgaard4151314
4Nathalie Beernink1535418
5Bojan Baljak542131438
6Nick Broekhans107610742
7David Met613173544
8Matz van Raalte1161181046
9Jason Crouse181067647
10Skip de Buijzer1289121152
11Bruno Ovink7177111254
12Lauren Hoolsema919146957
13Jaevion Hartlooper1491691563
14Boaz Hoolsema13141316864
15Aurélie Baas151612141370
16Sofie Bugter171510151774
17Alexander Slot81115DNS 27DNS 2788
18Ella ten Have211821171996
19Ties BoomgaardDNF 271218192298
20Melle Evers1620DNS 27181899
21Benthe Visser2221DNS 272016106
22Philip Baljak1922202423108
23Falco van der Spa20231923DNS 27112
24Pieterbas WiersemaDNF 2726232120117
25Jacobien WiersemaDNF 2725222221117
26DNF 2724DNF 272524127

4 reacties

Naar het reactie formulier

    • Joop Westerhof op augustus 27, 2021 om 5:15 pm
    • Reageer

    Ik heb Bojan Baljak aangemeld voor de groene Optimist wedstrijd. Ik kan nergens de indeling van de wedstrijddag vinden, zoals tijden van verzamelen, vertrek, eind van de wedstrijd. Graag ontvang ik antwoord.

      • Joop Westerhof op augustus 29, 2021 om 12:11 pm
      • Reageer

      Dank voor het antwoord over mijn vraag t.a.v. Bojan Baljak. Ik heb ook Philip Baljak aangemeld, maar geen bevestiging ontvangen.

    • Joop Westerhof op augustus 31, 2021 om 6:41 pm
    • Reageer

    Is de inschrijving van Philip Baljak, die ik verstuurd heb, bij jullie binnengekomen? Graag ontvang ik een bevestiging.

      • Britt Gort op september 1, 2021 om 6:35 am
      • Reageer

      Beste Joop Westerhof,

      Ik heb een inschrijving van Bojan en van Philip ontvangen. Voor verdere vragen kunt u het beste mailen naar zeilopleiding@wvflevo.nl

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.